Акрилові фасади Niemann – як доглядати за ними?
26.02.2021
Акрилові фасади – один з найпопулярніших поверхонь кухонних фасадів. Вони мають гладку і рівномірну поверхню, що робить фасади меблів легкими в митті та догляді. Нижче наведено деякі особливості акрилових фасадів, що полегшують їх використання:
Міцність – завдяки акриловому покриттю поверхня не тріскається і не дряпається протягом усього життя, і вона не втрачає свій колір під впливом сонячного випромінювання.
Чистота – поверхня водонепроникна, що особливо важливо на кухні, яка постійно зазнає впливу різних забруднень. Для чищення можна використовувати будь-які мийні засоби, що не містять заборонених речовин (про це далі в статті). Гладкість поверхні значно полегшує процес очищення, а також запобігає утворенню цвілі.
Стійкість – акриловий пластик стійкий до більшості речовин під час повсякденного використання.
Акрилові плити Niemann доступні у матовому та глянцевому виконанні. Велика кількість клієнтів вибирає глянцеві акрилові фасади, які відбивають світло і оптично збільшують приміщення. Деякі клієнти стурбовані тим, що глянцеві поверхні буде важко підтримувати в чистоті, особливо на кухні.
Нижче ми представляємо правила догляду за глянцевими фасадами.
Регулярне чищення – щоб запобігти висиханню жиру, плям і слідів води насухо, стискайте тканину під час чищення і протирайте поверхні насухо після чищення. Необхідно захистити кухню від надмірної вологи – це продовжить її життя. Волога призводить до набрякання цвілі і меблів.
Не витирайте меблі насухо, а витріть їх насухо після чищення.
Не використовуйте товсті тканини; забудьте і про губки для посуду!
Акрилові фасади Niemann, як глянцеві, так і матові, мають своїх ворогів. Ми радимо вам, чого слід уникати, а чого не використовувати, щоб не пошкодити поверхню.
- ВОЛОГА – не мийте поверхню великою кількістю води і тримайте поверхню фасадів сухою.
- ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА – плита акрилова буде пошкоджена при температурі вище 80ºC.
- ТВЕРДІ ЩІТКИ – глянцеві поверхні не слід натирати металевими скребками та щітками, оскільки можуть залишитися подряпини.
- АБРАЗИВНІ ОЧИЩУВАЧІ – не використовуйте зернисті чи спиртові мийні засоби, які можуть впливати на поверхню і пошкодити її (вони можуть подряпати поверхню, в результаті чого блиск зникне, а бруд почне накопичуватися в подряпинах).
Ми записали те, що абсолютно не можна використовувати, то що РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ для чищення?
- Делікатні мийні засоби – для чищення вікон (без аміаку), мийних засобів, мильної води.
- Універсальний засіб для делікатного очищення – вологі серветки, шампуні та рідке мило, гелі для душу, пасти без воску (для блиску).
- Мильний розчин та м’яка тканина – для видалення бруду та пилу з акрилових поверхонь.
- М’яка тканина – мікрофібра, фланель, м’яка тканина без волокон. Тканини з мікрофібри забирають і затримують частинки пилу.
ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ЗАВЖДИ перевіряйте мийний засіб на непомітному місці перед прибиранням кухні. Зачекайте 1-2 хвилини і перевірте, чи не змінився колір покриття, не зникне блиск тощо.
Масляні відкладення на кухонних меблях -це суміш парів пилу та жиру, що утворюються під час варіння. Чим старша кухня, тим складніше позбутися цього виду бруду. Тому оптимальний час для «генерального» прибирання жирної кухні – 1-2 рази на рік, «чудовий» – кожні 2 місяці із застосуванням м’яких засобів і звичайно завжди при необхідності.
Після прибирання рекомендується протерти кухню чистою вологою ганчіркою з мікрофібри і висушити чистою сухою ганчіркою з мікрофібри. Таким чином, ви уникнете плям та залишків самого мийного засобу.
До всіх новин